КВВГЕ

У даній категорії немає товарів.


Кабель КВВГЕ

Електромагнітні перешкоди заважають роботі обладнання, погіршують технічні показники. Їх причина - природний електромагнітний фон, випромінювання від інших установок і приладів.Найпростіший, надійний і недорогий метод локалізації перешкод - екранування. Воно здійснюється за допомогою спеціальних кабелів.

Основні характеристики і область застосування кабелю КВВГЕ

Назва дроти дає повне уявлення про його будову. Абревіатура КВВГенг розшифровується так:

Усередині дроти КВВГЕ знаходяться мідні жили. Стандартна кількість - від 4 до 61. Якщо жив мало, то вони не скручуються, а розташовуються паралельно один одному.

Головна перевага кабелю - стійкість до агресивних середовищ. Тому допускається застосовувати в приміщеннях з низьким рівнем пожежної безпеки.

Провід розрахований на роботу зі змінним струмом до 660 В і постійним - до 1 000 В. Вироби застосовуються не для забезпечення роботи вузлів і механізмів, а для контролю над ними. Кабель КВВГЕ дозволяє екранувати ланцюга від електричних полів.

Продукція розрахована на нерухомі з'єднання з пускорегулирующей арматурою, апаратами, автоматикою.

Замовляють дроти КВВГЕ для житлових об'єктів і промислових підприємств, пов'язаних з будівництвом, лісозаготівельної та переробної галузями, господарською діяльністю.

При виборі кабелю КВВГЕ враховуйте наступні характеристики:

Чому варто купити кабель КВВГЕ в компанії «Енергоальянс»

Замовляти продукцію безпосередньо від виробника зручно і вигідно. «Енергоальянс» - один з лідерів в сфері виготовлення кабельно-провідникових виробів. Наша компанія забезпечує клієнтів сертифікованими товарами високої якості за доступною ціною. Ми завжди виконуємо гарантійні зобов'язання!

Телефонуйте, щоб отримати персональне пропозицію. Скористатися нашими послугами можуть клієнти з України, СНД і Європи - ми відправимо замовлення будь-якого обсягу надійною транспортною компанією. Вартість сервісу залежить від пункту призначення.


Новини