ВВГ-Пнг ВВГ-Пнг-LS

8874 У наявності
36.55 грн.
9044 У наявності
22.73 грн.
4743 У наявності
50.62 грн.
8470 У наявності
34.63 грн.
12290 У наявності
114.80 грн.
4742 У наявності
33.60 грн.
12291 У наявності
53.30 грн.
12289 У наявності
21.47 грн.

ВВГ-Пнг и ВВГ-Пнгд (ВВГ-Пнг-LS)

Перш ніж купити кабель ВВГ-Пнг-LS, потрібно розібратися з його технічними особливостями і відмінностями від решти електротехнічної продукції. Якщо представленої інформації виявиться недостатньо, телефонуйте: наші менеджери завжди допоможуть підібрати виріб, відповідне запитом, уточнять його наявність на складі і вартість доставки. Кабель ВВГ-Пнгд (нг-LS) - це силові кабелі з одно- або багатодротовими мідними жилами, укладеними паралельно один одному в одній площині. Вони розраховані на використання в стаціонарних установках і номінальну змінну напругу 660/1000 В, частотою 50 Гц. Абревіатури ВВГ-Пнг і ВВГ-Пнгд (LS) розшифровуються просто:

Приставка «нг» позначає наявність зовнішньої і внутрішньої ізоляції з матеріалу зниженої горючості, а «нг-LS (нгд)» - зі зниженим газо- димовиделеніе.

Основні характеристики кабелів ВВГ-Пнг і ВВГ-Пнгд (LS)

Провід складається з ізольованих один від одного жив. Випускають вироби дво- і трижильний. Ізоляційне покриття жив має характерну забарвлення. Нуль стандартно блакитного кольору. Заземлення виконується в двох кольорах - зеленому і жовтому. Кабелі типу ВВГ-Пнгд поширюють горіння при прокладці в пучках, мають низьке димовиделеніе, при тлінні виділяють гази малої токсичності. Допустиме номінальна напруга - 660 В і 1000 В; випробувальне - 3000 В, 3500 В. Частота - 50 Герц. Максимальна робоча температура, при якій виріб виконує свої функції: +70 ° C. В аварійному режимі допускається нагрів до температури +80 ° C протягом восьми годин на добу, але не більше 1000 годин за весь період експлуатації. Максимальний нагрів (до 160 ° С, трапляється при короткому замиканні) допустимо на час не більше 4 секунд. Монтаж кабелю можна здійснювати на вулиці при температурі не нижче -15 ° С. При великих морозах провід попередньо потрібно нагріти. Мінімально допустимий радіус вигину при монтажі - до 7,5 діаметрів. Силові кабелі стійкі до впливу підвищеної робочої температури до + 50 ° С і зниженою робочої температурі до мінус 50 ° С, стійкі до впливу відносної вологості повітря до 98% при температурі середовища до плюс 35 ° С. Мінімальний термін експлуатації кабелю - 30 років. Фактичний ресурс кабелів визначається їх технічним станом.

Де застосовується провід ВВГ-Пнг і ВВГ-Пнгд

Кабель ВВГ-Пнг і ВВГ-Пнгд (нг-LS) в ПВХ ізоляції і ПВХ оболонці може використовуватися для передачі і розподілу електроенергії в житлових, багатоквартирних, офісних, складських, торгових, промислових об'єктах, для прокладки в кабельних шахтах або на трасах паралельно з іншим обладнанням та в інших місцях, де потрібно підвищений рівень пожежної безпеки при стаціонарної експлуатації. Не рекомендується прокладати дроти такого типу в землі (траншеях).

Купити кабель ВВГ-Пнг-LS (нгд) можна як онлайн, так і офлайн. Телефонуйте, ми допоможемо підібрати вам виріб відповідної марки і перетину. Доставка можлива не тільки по всій Україні, а й в населені пункти країн Європи і СНД.

Чому варто купити кабелі ВВГ-Пнг і ВВГ-Пнг-LS в компанії «Енергоальянс»

Якщо ви шукаєте якісну електротехнічну продукцію за доступною ціною, «Енергоальянс» - правильний вибір. Наша компанія є не тільки постачальником, але і виробником кабелів. Тому співпраця з нами дозволить вам заощадити на посередницьких націнки.


Новини