ВВГ-П

Кабель Енергоальянс ВВГ-П 3х1,5 1 м - зображення
7363 У наявності
23.88 грн.
Кабель Енергоальянс ВВГ-П 2х2,5 1 м - зображення
11713 У наявності
26.24 грн.
Кабель Енергоальянс ВВГ-П 3х6 1 м - зображення
7374 У наявності
86.42 грн.
Кабель Енергоальянс ВВГ-П 3х2,5 1 м - зображення
7404 У наявності
38.51 грн.

ВВГ-П - це плоский силовий кабель для передачі електроенергії в мережах з номінальною змінною напругою до 1000 В. Перерізом від 1,5 до 16 мм 2.

Краще розібратися в конструкції виробу дозволяє розшифровка абревіатури. Кожна її буква має значення:

Також можуть бути присутніми додаткові маркування, що вказують на особливості вироби:

Конструкція виробу ВВГ-П виглядає таким чином: мідні жили укладені в виробі паралельно, в одній площині. Кожна жила покрита ПВХ ізоляцією, колір якої відповідає нормативній документації. Поверх всіх жив накладена захисна оболонка.

Основні характеристики і область застосування кабелю ВВГ-П

Максимальна робоча температура, при якій провід виконує свої функції - +70 ° C. В аварійному режимі допускається нагрів до температури +80 ° C протягом восьми годин на добу, але не більше 1000 годин за весь період експлуатації. Максимальний нагрів до 160 ° С, який трапляється при короткому замиканні, припустимо на час не більше 4 секунд.

Монтаж проводу можна здійснювати на вулиці при температурі не нижче -15 ° С. При більш сильному морозі попередньо кабель потрібно нагріти. Експлуатувати силовий кабель можна в температурному діапазоні від -50 ° С до +50 ° С. Максимально допустима вологість повітря - 98%.

Купити кабель ВВГ-П варто для монтажу в стаціонарних системах енергопередачі. Метод прокладки - одиночний. Чи не рекомендовані укладання під землею, в траншеях.

Термін служби - 30 років при дотриманні умов правильної експлуатації.

Чому варто купити кабель ВВГ-П в компанії «Енергоальянс»

Наша компанія є не тільки постачальником, але і виробником електротехнічної продукції. Тому придбати кабель ВВГ-п в «Енергоальянс» завжди можна за максимально вигідною ціною.

Доступна вартість - не єдина перевага нашої компанії. «Енергоальянс» вибирають за оперативність поставок партій товару будь-якого обсягу. Зручний трансфер замовлення в будь-яку точку України, країн СНД і Європи. Професіоналізм співробітників, які завжди готові дати вичерпну інформацію щодо застосування і особливостям кожного продукту.


Новини