МКЕШвнг

Кабель Енергоальянс МКЕШвнг 4х2х0,75 1 м - зображення
10359 У наявності
102.19 грн.
Кабель Енергоальянс МКЕШвнг 2х2х1,0 1 м - зображення
7967 У наявності
70.60 грн.
Кабель Енергоальянс МКЕШвнг 2х2х0,5 1 м - зображення
8076 У наявності
41.15 грн.
Кабель Енергоальянс МКЕШвнг 1х2х0,75 1 м - зображення
13658 У наявності
32.76 грн.
Кабель Енергоальянс МКЕШвнг 2х2х0,75 1 м - зображення
10361 У наявності
63.34 грн.

Провід МКЕШвнг, МКШнг

Провід МКЕШпризначені для передачі електроенергії в межах одного приладу або установки. Вони представлені в різних виконаннях, кожен варіант відрізняється певними властивостями. Особливість кабелю МКЕШвнг - знижена пожежна небезпека. Це дозволяє застосовувати його в зонах підвищеної пожежонебезпеки, приміщеннях з ризиком спалаху.

Основні характеристики і область застосування дроти МКЕШвнг і МКШнг

Кабель виготовлений з мідних луджених оловом багатодротяних струмопровідних жил. Провідники покриті ізоляцією з полівінілхлоридного пластикату. Додатково використовується оболонка з такого ж матеріалу.

Вироби екрановані дрібними мідними дротами. Обплетення захищає від електромагнітних завад, гарантує стабільну пропускну здатність. У продукції марки МКШ захисного екрану немає.

Перед тим як купити кабель, уточніть такі характеристики:

При монтажі враховується і температура навколишнього середовища. Прийнятний діапазон становить від -50 ° C до +70 ° C.

Купити кабель МКЕШвнгможна для будь-якої промислової галузі. Він застосовується при з'єднанні електроприладів, що діють при змінному струмі до 500 В і постійному до 750 В.

За допомогою виробів МКЕШ також підключають телефонні станції.

Чому варто купити кабель МКЕШвнг і МКШнг в компанії «Енергоальянс»

Ми надаємо сертифіковану кабельну продукцію з гарантією за низькою ціною. Асортимент включає проведення силові, контрольні, монтажні. Вибрати продукцію допоможе персональний консультант. Ми співпрацюємо як з приватними особами, так і з підприємствами, роздрібними постачальниками. Діє доставка продукції по Україні, країнам Європи та СНД. Вартість сервісу залежить від кур'єрської фірми.


Новини